REFERENCE

Live, Mobile recording

Reference 2022:

Live: Katka&JazzBanda, ProPolice, Rybí kino, Boris Band Combination feat. Peter Lipa, Porta Inferi, Tata Bojs L-ISA v teamu High Lite, You Too, Sportovec roku Hranice, Red Hot Ch Ostrava, Čadi, Plachý host, Dny Tatry, Rammstein Tribute, Big Band ZUŠ, Mletý Standard, Kujóni, Moonshye, Tykráso, SUGAR&SPICE Holding Company, Luxusní Garáž, Pleasure Without Problems, Pavel Býma & Matouš Rohovský, Bandaband, Kazachstán, C.O.D.E. 112, Hrozen, Marian 333, Jirka Tomčala, Barista Cup OV, BuSaMi,   ---- letos je toho moc :)

Recording: Katka&JazzBanda, Frýdek-Místek Band

Streaming: Tři králové na Oslavce Roman Horký, Kamelot a hosté


Reference 2021:

Recording: Katka&JazzBanda  Janáčkova filharmonie Ostrava

Live: Katka&JazzBanda, Porta Inferi, Behind The Door, Jaroslav Dušek, Ostrava v plamenech, Střecha Hudebního světa, Rybí kino, Národ sobě - Kultura tobě s HLT - orchestr Opery Národního divadla, Michal Kocáb a Michal Pavlíček s ČNSO v teamu HLT, CI3, Pražský filmový orchestr s Pragosound, Mirai, YouToo, Moonshye, Rocksymphony Filharmonie Bohuslava Martinů pro VAC agency, Kopřivnické dny techniky, Ondřej Ruml & JazzQuintet, Jazz & BEYOND jam band, BARDO: Sisa Fehér & Vladko Mikláš, Brian Charette Trio, Vladimír Merta + Jan Hrubý + Ondřej Fencl, Big Blast Band, ProPolice, Čadi


Reference 2020:

Live: Katka&JazzBanda, Marcus Aurelius, Hana Fialová a Tomáš Savka, Pomleté Kosti, 128 posledních, The Neunikneš, Verpa, Vilém Spilka Quartet, Porta Inferi, FM band, David Stypka a Bandjeez, Roman Dragoun a Michal Žáček, Relida, You Too, Peter Lipa, Mroš & The voices, Big Blast Band, Nové Lodě, Cross Orchestra, Propolis

streaming FM band, Plyš, Portáši,  v Teamu HLT: Munroe, Robert Křesťan a Druhá Tráva, Marpo


Reference 2019:

Live: Katka&JazzBanda, Kotkova muzika, Ladislav von Kokesch, Los Pedros, Big Blast Band, Behind The Door, Poetika, BandaBaand, Stanley's Dixie Street Band, J. Schelinger rev, Moravskoslezská Sinfonietta s Marian 333 a sbory, Veselá bída, Swing band Jindřicha Dořičáka, Rhythm Desperados, Apostolis Anthimos quartet, Purple is the Colour, Reconquista, Poisoned Passion, Mroš & The voices, ACDC Czech rev, Carlos Santana - tribute band, Aiko, Bizarre Band, Cafe Industrial, Ciśnienie, Hmlisto, Kolektivní Halicinace, prowizorium, Šoulet, Teve, The Party Is Over, Together, Plyš, Abraxas, Buty, Monogram, Markéta Konvičková, Demos, Porta Inferi, Dafné & Igor Chmela, Švihadlo, The ProPolice, You Too, Boris Band Combination, Rudy Horvat & Fragments, DHD Quartet, WaDaDa, Čadi, Yelow Soks


Reference 2018:

Live: Ciganski diabli, Pink Floyd Tribute, Pavel Býma, kostely - sbory, Iva Bitová a NOCZ, Luboš Soukup a David Dorůžka Q, M.I.N.E., R.U.M., Behind The Door, Plyš, Rudy Horvat & Surf Tricks, D.N.A., Katka&JazzBanda, Michal Tučný rev, Sedmikvítek, Kotci, Ivan Mládek, AndBand X, Yedhaki, Nautika, Z pramene Radbuzy, Plachý host, Czarna Pantera, Rózinky, Signály, Kapitán Krab, Kazachstán, Under The Skin, Šamanovo zboží, Fifidroki, Sækədʒəwiːə, Morčata na útěku, Tomáš Hobzek Q, Songs of Wes, a další

+ v teamu VACagency.cz festivaly, městské slavnosti, koncerty, ....